Memy o zaparkowanym samochodzie na remontowanej ulicy w Łodzi podbijają sieć. Czy to powód do dumy?

Internet został zalany memami przedstawiającymi samochód, który został zostawiony na środku budowy drogi w Łodzi. Ta sytuacja przyciągnęła uwagę całego kraju i sprawiła, że o Łodzi mówiono głośno przez w całej Polsce. Jednak czy to powód do radości? Wypowiedzi zamieszczane na naszym portalu są wyrazem opinii osób, które je piszą i niekoniecznie odzwierciedlają stanowisko naszej redakcji.

Ten niecodzienny incydent miał miejsce w piątek 4 listopada. Pracownicy remontujący ulicę Legionów w Łodzi byli zaskoczeni, gdy na terenie budowy, pomimo zakazów, znaleźli zaparkowany samochód. Zegar nieubłaganie tykał, betoniarka była już na miejscu z gotową mieszanką betonu.

Pracujący przy remoncie drogi zastanawiali się, do kogo należy porzucone auto. Pani Barbara, właścicielka sklepu z kosmetykami i chemią gospodarczą przy ul. Legionów w Łodzi, opowiada: „W piątek robotnicy obeszli wszystkie bramy pytać, czy ktoś może rozpoznać samochód. Powiedzieli mi, że straż miejska była na miejscu, zostawiła notatkę i odjechała. Betoniarka już czekała z betonem gotowym do wylania. Policja zaczęła potem lać beton.”