Katastrofa na łódzkiej autostradzie A1 – mężczyzna nie żyje

Na odcinku autostrady A1 w okolicach Koluszek (województwo łódzkie) doszło do poważnego zdarzenia drogowego. Samochód osobowy niespodziewanie opuścił jezdnię i przewrócił się na dach. Niestety, w wyniku incydentu życie stracił 42-letni mężczyzna. Użytkownicy drogi mogą napotkać utrudnienia na 331. kilometrze trasy prowadzącej do Gdańska.

Poniedziałkowe zdarzenie miało miejsce przed godziną siódmą rano na 331. kilometrze autostrady A1, niedaleko Koluszek, na trasie w kierunku Gdańska. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane o tym, że samochód osobowy dachował pomiędzy węzłami Tuszyn i Łódź Południe.

Ze zgromadzonych do tej pory informacji wynika, że tragiczny w skutkach wypadek spowodowany był utratą panowania nad pojazdem przez 42-letniego obywatela Ukrainy. Mężczyzna opuścił jezdnię i jego samochód przewrócił się na dach. Pomimo natychmiastowego udzielenia pomocy medycznej, nie udało się uratować jego życia – przekazał sierżant sztabowy Mateusz Piorun, oficer prasowy policji powiatu łódzkiego wschodniego.