Widzew Łódź z nowym bramkarzem

To już oficjalna wiadomość – Widzew Łódź pozyskał nowego bramkarza. Kilka dni temu, w zeszłą środę klub podpisał dwuletni kontrakt z Janem Krzywańskim. Jest to piłkarz, który dotychczas grajał w III lidze, w drużynie Legionovia Legionowo.

Kim jest nowy bramkarz?

Jan Krzywański związał się z Widzewem od 1 lipca, jednak już wkrótce wyjedzie z zespołem na zgrupowanie do Turcji. Młody bramkarz był niedawno testowany przez sztab szkoleniowy klubu i pozostawił po sobie dobre wrażenie, co skłoniło klub do podpisania z nim kontraktu.Jan Krzywański jest młodym i ambitnym graczem, który ma duży potencjał i chęć rozwijania swoich umiejętności. Jego dobre wrażenie, które pozostawił podczas testów zwiastuje dobrą przyszłość dla Widzewa. Jego umiejętności i doświadczenie będą cennym wsparciem dla drużyny, szczególnie w trudnych meczach.

Obiecujący transfer

Rundę wiosenną Krzywański spędzi w drużynie Legionovia Legionowo, z którą będzie też trenował i grał mecze. Tym samym Widzew dokonał już drugiego wzmocnienia tej zimy, po zatrudnieniu 25-letniego łotewskiego pomocnika Andrejsa Ciganiksa.