Śmiertelny wypadek w Łodzi

Kilka dni temu doszło do tragicznego wypadku w Łodzi. Niestety w wyniku zdarzenia samochodowego zginęła młoda osoba, 22-latka poniosła śmierć na miejscu. Co dokładnie się wydarzyło?

Śmiertelny wypadek

Do tragicznego wypadku doszło w nocy z 7 na 8 stycznia w Łodzi. Wówczas rozpędzone BMW uderzyło w betonowy słup trakcyjny na al. Włókniarzy. Według wstępnych ustaleń, kierowca, 21-letni mężczyzna, nagle utracił kontrolę nad pojazdem i zjechał na pas rozdzielający jezdnie. Kierowca spowodował wypadek, który miał tragiczne skutki.

Śmierć młodej kobiety

W wypadku zginęła 22-letnia pasażerka. Kobieta poniosła na miejscu. Młody kierowca został ranny i trafił do szpitala w ciężkim stanie. Policja wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia. Jak udało się ustalić, według wstępnych informacji, okazuje się, że kierowca był trzeźwy. Nie wiadomo do końca, co było dokładną przyczyną wypadku. Policja apeluje o ostrożność. Niestety wypadki zdarzają się na każdym kroku, jednak należy pamiętać, że prowadząc auto trzeba zachować zdrowy rozsądek i zasadę ograniczonego zaufania. Bezpieczeństwo na drodze jest najważniejsze.