Startuje Bieganie z Zieloną Łodzią 2024! Zapraszamy w każdy czwartek do parku 3 Maja!

Za nami rozpoczęcie kolejnej edycji inicjatywy „Bieganie z Zieloną Łodzią 2024”. Organizację spotkań sportowych pod ekologicznym sztandarem powierza się grupie „Zielona Łódź”, która zaprasza wszystkich chętnych do wspólnych treningów. Te mają miejsce w każdy czwartek, a miejscem ich przeprowadzania jest park 3 Maja.

Bieganie to forma aktywności fizycznej, która nie tylko doskonale wpływa na kondycję ciała, ale również pozytywnie oddziałuje na nasze zdrowie psychiczne. Regularne treningi biegowe mają ogromną moc i są doskonałą motywacją do utrzymania zdrowego stylu życia. Co więcej, treningi odbywają się w grupie, co dodatkowo motywuje do aktywności oraz pobudza poczucie przynależności i integracji społecznej.

Monika Kaczmarek, znana łódzka biegaczka specjalizująca się w biegach ulicznych na różne dystanse – od 5 km do pełnego maratonu – została wybrana jako trenerka naszego programu. Jej zadaniem jest prowadzenie zajęć i pomaganie uczestnikom w poprawie formy fizycznej, a treningi w otoczeniu przyrody parku 3 Maja dodatkowo umilają czas spędzony na aktywności.

Ważne jest, że udział w zajęciach „Bieganie z Zieloną Łodzią 2024” jest otwarty dla każdego, niezależnie od stopnia zaawansowania. Nie ma potrzeby dokonywania wcześniejszych zapisów czy rezerwacji – po prostu przyjdź i biegnij razem z nami!