Śledztwo w sprawie wypadku na drodze krajowej nr 14 w Łodzi

Policja, działając pod nadzorem prokuratury, prowadzi śledztwo w celu wyjaśnienia szczegółów tragicznego wypadku, który miał miejsce we wtorek, dokładnie o godzinie 9:40. Doszło do niego na łódzkiej arterii – drodze krajowej numer 14. Według informacji przekazanych przez młodszą aspirant Jadwigę Czyż z policji drogowej w Łodzi, na wysokości ulicy Nad Dobrzynką doszło do zderzenia pojazdu osobowego z samochodem utrzymania drogi. Niestety, nie udało się uratować kierowcy pojazdu osobowego.

Pierwsze wiadomości na temat tego tragicznego incydentu otrzymaliśmy od przedstawiciela Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi. Według relacji młodszego brygadiera Jędrzeja Pawlaka, samochód osobowy, jadący od Pabianic w stronę Łodzi, uderzył w tylne części ciężarówki.

Dalsze szczegóły potwierdziły najgorsze obawy – na miejscu zginął kierowca samochodu osobowego, który uderzył w tył drugiego pojazdu. Pawlak ujawnił, że mężczyzna, w wieku około 35 lat, został wydobyty z pojazdu przez strażaków. Następnie przystąpiono do resuscytacji krążeniowo-oddechowej, niestety mimo podjęcia wszelkich możliwych działań, życia poszkodowanego nie udało się uratować.