Profit Development wprowadza świeżą inwestycję mieszkaniową w samym sercu Łodzi

Położona w otoczeniu bujnej zieleni, przytulna kaskadowa zabudowa w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Łodzi – na Pogonowskiego 73, to miejsce, gdzie Profit Development tworzy swój nowy projekt. Dostępnych jest tam zaledwie 143 mieszkań, co podkreśla kameralny charakter inwestycji. To doskonała propozycja dla wszystkich szukających mieszkania w centrum miasta o wysokim standardzie wykończenia i jednocześnie ceniących sobie klimat śródmiejskiego życia.

Każdy potencjalny nabywca będzie miał do wyboru zarówno niewielkie, ale funkcjonalne kawalerki, jak i przestronne lokale czteropokojowe o powierzchni niemal 70 metrów kwadratowych. Mieszkania, które powstają w ramach tego projektu na ulicy Pogonowskiego 73, będą miały duże przeszklenia oraz przynależne do nich balkony i tarasy, zdecydowanie zwiększające komfort użytkowania.

Na terenie kompleksu znajdować się będzie również boisko do bule – francuskiej gry zręcznościowej, które dostarczy mieszkańcom możliwości do rekreacji. Dodatkowo zaplanowane są przestrzenie umożliwiające integrację społeczności osiedla. Wychodząc naprzeciw potrzebom współczesnych mieszkańców miast, inwestor przygotowuje także 143 stanowiska dla rowerów i 85 miejsc parkingowych przeznaczonych dla samochodów.