Hotel 500 Stryków – miejsce idealne na szkolenia i konferencje firmowe, ale także uroczystości rodzinne i bankiety

Hotel 500 w Strykowie koło Łodzi to miejsce łączące w sobie wszystko, czego można oczekiwać od hotelu biznesowego oraz przyjaznego rodzinie. Dzięki temu trafia w potrzeby wielu osób, co czyni go miejscem wyjątkowym na mapie środkowej Polski.

W hotelu możesz zaplanować wydarzenia o różnym profilu. Ty rezerwujesz termin, a hotel zapewnia doskonałe warunki lokalowe, profesjonalną obsługę i pyszne jedzenie. Sprawdź ofertę Hotelu 500 w Strykowie  i już dziś zaplanuj wyjątkowe wydarzenie biznesowe lub rodzinne.

Zaplanuj cały rok z Hotelem 500 Stryków

Hotel 500 Stryków

W życiu każdej firmy są wyjątkowe okazje do integracji i świętowania. Różnego rodzaju szkolenia i konferencje, firmowe pikniki i wyjazdy integracyjne czy firmowa Wigilia to tylko niektóre spośród wielu okazji do spotkania się w Hotelu 500. Możesz liczyć na profesjonalną oprawę i dbałość o każdy detal, niezależnie od wielkości spotkania i jego charakteru.

Zorganizuj pracownikom niezapomnianą Wigilię Firmową

Wigilia firmowa to wyjątkowe spotkanie w każdej firmie. Warto zadbać o jej odpowiednią oprawę i organizować ją w sali restauracyjnej lub bankietowej Hotelu 500.

Organizując Wigilię firmową w Hotelu 500 w Strykowie, możesz liczyć na aranżację przestrzeni według Twoich wskazówek, salę na wyłączność, elegancki, świąteczny wystrój oraz profesjonalną obsługę kelnerską.

Pikniki i integracje firmowe nieopodal Łodzi

Hotel 500 w Strykowie koło Łodzi to doskonałe miejsce do zorganizowania imprezy integracyjnej i pikniku firmowego na świeżym powietrzu. Urokliwa okolica, liczne udogodnienia i atrakcje w postaci strefy rekreacyjnej i menu grillowego pozwolą spędzić ten czas aktywnie i ciekawie.

A po dniu pełnym gier zespołowych i aktywności na świeżym powietrzu możecie odprężyć się w hotelowym barze, przy klimatycznej muzyce i drinku czy lampce wina.

Lokalizacja Hotelu 500 w Strykowie przy połączeniu autostrad A1 i A2 sprawia, że to idealne miejsce na zorganizowanie większych imprez firmowych, z udziałem przedstawicieli oddziałów z różnych części Polski.

Szkolenia pracowników z elementami integracji

Hotel dysponuje też odpowiednim zapleczem konferencyjnym, dzięki czemu można z powodzeniem zorganizować w nim kilkudniowe szkolenie pracownicze z elementami integracji w czasie wolnym.

Hotel 500 Stryków

Do dyspozycji gości są sale konferencyjne przystosowane do obsługi nawet kilkuset osób. Każda z nich wyposażona jest w flipchart, rzutnik multimedialny, ekran i dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Ponadto na życzenie organizatora można wstawić podest, mównicę i nagłośnienie. To doskonałe warunki do nauki! A w przerwie kawowej można odprężyć się przy małym poczęstunku wybranym przez klienta.

Zorganizuj świetne imprezy rodzinne w pobliżu Łodzi

Hotel 500 Stryków to nie tylko hotel biznesowy. To także hotel rodzinny, w którym zaplanujesz i zorganizujesz najważniejsze wydarzenia w życiu Twoim i Twoich bliskich.

Szukasz restauracji na wesele w pobliżu Łodzi? Świetnie trafiłeś!

Restauracja hotelowa to idealne miejsce na organizację wesela z noclegiem. Gustowna i praktyczna sala bankietowa mogąca pomieścić aż do 180 osób, profesjonalna obsługa kelnerska, elegancko zastawione i ozdobione stoły oraz wyśmienita kuchnia to gwarancja wspaniałej, całonocnej zabawy.

A dla gości przyjeżdżających z dalekich stron kraju możesz wynająć przytulny i wygodny pokój, by mogli przenocować i wypocząć po weselu.

Zorganizuj Chrzciny i Komunię dziecka w klimatycznej restauracji Hotelu 500 koło Łodzi

W restauracji hotelowej zorganizujesz też bardziej kameralne, acz ważne dla rodziny uroczystości, jak Chrzciny czy Komunię dziecka. Przestronne sale restauracyjne i bankietowe pozwalają na dowolne ustawienie stołów i aranżację dopasowaną do klienta.

Miła obsługa kelnerska, rodzinna atmosfera i wykwintne przysmaki na stole sprawią, że świętowanie Chrzcin czy Komunii będzie ogromną przyjemnością dla Ciebie i Twoich bliskich.

Hotel 500 to świetne miejsce na organizację każdej imprezy rodzinnej!

W Hotelu 500 koło Łodzi można zorganizować także inne uroczystości rodzinne i towarzyskie, jak chociażby rocznice i jubileusze ślubu, 18-te urodziny, 70-tkę babci i dziadka, imprezę z okazji ukończenia studiów i uzyskania dyplomu, wieczór panieński i kawalerski i wiele, wiele innych.

Hotel 500 Stryków

Hotel 500 Stryków to także bezpieczna przystań na nocleg dla podróżnych

Hotel 500 Stryków to także miejsce noclegu dla podróżujących. Przejazd z jednego na drugi kraniec Polski to długa trasa, a mniej więcej w połowie można poczuć się znużonym kilkugodzinną jazdą.

I właśnie tu, przy autostradzie A2 i A1 łączącej dwie części Polski, znajduje się Hotel 500, gdzie można się zatrzymać i odpocząć przed dalszą jazdą. Hotel dysponuje pokojami urządzonymi w nowoczesnym stylu, z różnymi udogodnieniami. Dzięki temu możesz mieć gwarancję bezpiecznego wypoczynku w przytulnym miejscu.

Podsumowanie

Niezależnie od tego, czy jako właściciel lub menedżer firmy planujesz biznesowe spotkanie, szkolenie lub integrację, czy chcesz zorganizować rodzinne spotkanie lub uroczystość, koniecznie skontaktuj się z Hotelem 500 w Strykowie. Z pewnością się nie zawiedziesz!