Miłośnicy motoryzacji zjechali do Łodzi na Moto Weteran Bazar

Łódź była gospodarzem wyjątkowego wydarzenia dla fanów motoryzacji, jakim jest Moto Weteran Bazar. W weekend 11-12 maja, na terenie stadionu Start, odbył się zjazd miłośników pojazdów i militariów. Entuzjaści tego rodzaju spotkań przybyli do miasta z różnych zakątków Polski, w roli zarówno wystawców, jak i zwiedzających.

Różnorodne stoiska pełne były motocykli oraz części do nich. Wielu uczestników z zaciekawieniem przeglądało akcesoria do maszyn pochodzących z okresu drugiej wojny światowej. Nie brakowało także wszelkich drobiazgów takich jak torby, kaski czy rękawice, które są nieodłącznym elementem wyposażenia każdego motocyklisty.

„Moto Weteran Bazar” cieszy się ogromną popularnością wśród entuzjastów motoryzacji i kolekcjonerów z całego kraju. Wydarzenie jest organizowane cyklicznie co kilka miesięcy i przyciąga sprzedawców oraz kupujących z całej Polski, chętnych na handel unikatowymi przedmiotami powiązanymi z historią motoryzacji i militariów.

– Przybyliśmy tu specjalnie ze Śląska, na tę niezwykłą imprezę. Mój mąż jest wielkim fanem zabytkowych pojazdów i już widzę, że udało mu się znaleźć kolejny ciekawy element. Próbujemy bowiem przywrócić do życia stary motocykl z czasów wojennych – opowiada jedna z uczestniczek bazarowego wydarzenia.