Kandydaci Prawa i Sprawiedliwości do rady miejskiej w Łodzi zaprezentowani na spotkaniu piątkowym

Prawo i Sprawiedliwość ogłosiło w piątek swoją listę kandydatów ubiegających się o wejście do łódzkiej rady miejskiej. Liderami tego politycznego składu są takie osoby jak radny i sekretarz wojewódzkich struktur partii – Sebastian Bulak, były wicewojewoda łódzki oraz były wiceminister sprawiedliwości Piotr Cieplucha z Suwerennej Polski, prezes Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Marek Michalik, przewodniczący klubu PiS w radzie miejskiej Radosław Marzec, były wicewojewoda łódzki Marcin Buchali oraz były minister ds. samorządu terytorialnego i były wiceprezydent miasta Łodzi Włodzimierz Tomaszewski.

Na czele jednej z siedmiu regionalnych list komitetu w Łodzi znajduje się Krzysztof Stasiak, szef miejskich struktur Prawa i Sprawiedliwości, a także wiceprzewodniczący rady. W rozmowie z Polską Agencją Prasową wyraził swoje ambicje dotyczące wprowadzenia nowej jakości zarządzania do łódzkiego samorządu. Jego zdaniem, jest możliwe zastosowanie zupełnie innego stylu rządzenia.

Stasiak podkreślił, że kandydaci, którzy znajdują się na prezentowanej przez niego liście, są aktywnie zaangażowani w działalność publiczną. Reprezentują oni nie tylko Prawo i Sprawiedliwość, ale także wiele innych grup społecznych i środowisk.