Charytatywny Bazar z cennymi nagrodami i muzyką na żywo wesprze nowe inwestycje łódzkiego hospicjum dla dzieci

Jeden z łódzkich hoteli stanie się areną Bazaru Charytatywnego, zaplanowanego na dzień 9 grudnia. Celem tej imprezy jest zbieranie funduszy na zakup nowego respiratora dla hospicjum dla dzieci znajdującego się przy ulicy Łupkowej oraz na rehabilitację wcześniaków – podopiecznych fundacji „Kolorowy Świat” Otulinka.

Bazar oferuje bogate atrakcje – od kiermaszu rękodzieła po muzykę grana na żywo, a także konkursy z nagrodami i degustacje. To wydarzenie jest doskonałą okazją dla tych, którzy chcieliby połączyć przyjemność zakupu prezentów z szlachetnym gestem pomocy najbardziej potrzebującym. Zarówno organizatorzy jak i uczestnicy tego wydarzenia mają nadzieję, że zebrane środki pozwolą znacząco wesprzeć te ważne inicjatywy.

Podczas bazaru odbędzie się również spotkanie z Mikołajem i przedświąteczne warsztaty. Fundacja „Kolorowy Świat” zaprezentuje oficjalnie swój charytatywny kalendarz na nadchodzący rok. W jego tworzeniu wzięli udział zarówno podopieczni fundacji, jak i zaproszone osobistości.

Całość uświetnią wystąpienia młodych talentów ze szkoły muzycznej z ulicy Sosnowej. Przygotowali oni na ten specjalny dzień różnorodny repertuar, który na pewno wprowadzi wszystkich uczestników bazaru w świąteczny nastrój.