Niezapomniany prezent na mikołajki: Nocne zwiedzanie Orientarium Zoo Łódź

Zbliżają się mikołajki, a wy jeszcze nie macie pomysłu na prezent? Oto propozycja – zaproszenie na niezapomniane doświadczenie w Orientarium Zoo Łódź! Nauczcie się o nocnym życiu zwierząt, przygarnijcie zaproszenie na nocne zwiedzanie strefy oceanicznej ogrodu zoologicznego, a następnie cieszcie się śniadaniem na wyspach sundajskich. To wydarzenie to doskonały sposób na niespodziankę dla bliskiej osoby!

Jeśli chodzi o nocowanie w Orientarium, jest ono daleko od nowości. Poprzednie edycje były ogromnym hitem, przyciągając licznych uczestników. Tym razem, organizatorzy przygotowują miejsce dla stu osób, które ukończyły 16 rok życia. Bilet na tę ekscytującą noc kosztuje 270 zł od osoby.

Noc pełna przygód w zoo

Tegoroczne wydarzenie odbędzie się 9 grudnia. Jak zapowiada Arkadiusz Jaksa, prezes Orientarium Zoo Łódź, rozpoczną o godzinie 20:00, zaczynając od wieczornego spaceru po terenach zoo. W trakcie spaceru, edukatorzy opowiedzą o zwyczajach nocnych zwierząt mieszkających w zoo. Uczestnicy będą mieli okazję obserwować wiele gatunków zwierząt aktywnych po zmroku, takich jak sowy, nietoperze i rysie. Po spacerze, będzie czas na odpoczynek przy filiżance gorącej herbaty i czymś słodkim do jedzenia. A potem, przygoda zacznie się na nowo – tym razem w strefie oceanicznej, gdzie goście będą mogli posłuchać opowieści o rekinach i innych rybach pływających w ogromnych zbiornikach.