Automaty z kwiatami zyskują popularność w Łodzi

W łódzkim mieście, coraz bardziej popularne stają się tzw. „kwiatomaty”, czyli automaty, które oferują klientom możliwość zakupu świeżych bukietów kwiatów. Pojawiły się one jako kolejna oferta na rynku automatów, obok takich jak biletomaty, zniczomaty czy automaty z przekąskami i napojami.

Pierwsze tego typu urządzenia można było zauważyć już wczesną wiosną. Jeden z nich został umieszczony blisko jednego z wejść do uczęszczanej galerii handlowej Manufaktura. Aby skorzystać z kwiatomatu, wystarczy podejść do punktu „K+R” znajdującego się obok drogerii Rossmann, wybrać odpowiedni bukiet, uiścić płatność kartą i odebrać zamówienie. Drugi automat tego rodzaju usytuowany jest przy Galerii Kwiatów na Retkini, dokładnie pod adresem Armii Krajowej 62d.

Te innowacyjne automaty cieszą się dużym uznaniem wśród mieszkańców miasta Łodzi, zapewniając im prosty i wygodny sposób na zakup pięknych bukietów kwiatów na różne okazje. Nie ma wątpliwości, że wraz z rosnącym zainteresowaniem klientów, kolejne kwiatomaty zaczną pojawiać się w różnych częściach miasta, ułatwiając życie mieszkańcom i wprowadzając nowoczesne rozwiązania do codziennych zakupów.