Widzew Łódź z nowym bramkarzem: Ivan Krajčírik zasila szeregi drużyny

W kontekście niedawnego odejścia Henricha Ravasa, bramkarza Widzewa Łódź, do drużyny New England Revolution, klub ten znalazł się w sytuacji wymagającej zapolowania na odpowiedniego następcę. Dziś ma miejsce swego rodzaju zwieńczenie tego procesu – brama Widzewa Łódź nie pozostanie już otwarta.

Początki poszukiwań nowego golkipera były niewątpliwie dość stresujące dla fanów Widzewa. Powodował to brak znaczących ruchów na rynku transferowym, a dodatkowo jeden z potencjalnych transferów zakończył się fiaskiem w ostatnich chwilach – Emmanuel Boateng wycofał się tuż przed planowanymi testami. Na szczęście, kwestia ta została zażegnana – obecnie światło dzienne ujrzała wiadomość o oficjalnym przyjęciu Ivana Krajčírika do grona bramkarzy RTS!

Ivan Krajčírik to 23-letni zawodnik, który swoją karierę piłkarską rozwijał najpierw w MFK Ružomberok. Reprezentował ten klub od 2017 roku. W aktualnym sezonie Nike Ligi wystąpił aż w 11 meczach, a w trzech z nich udało mu się zachować czyste konto. Doświadczenie tego młodego bramkarza jest jeszcze bardziej imponujące, biorąc pod uwagę fakt, że występował w reprezentacji Słowacji do lat 21.