Trzecia rocznica powstania mini-zoo w Dobroniance: weekend pełen ujęciających atrakcji

Mini-zoo, znane i chętnie odwiedzane przez mieszkańców regionu łódzkiego, usytuowane w malowniczym Dobroniu, obchodzić będzie trzecią rocznicę swojego istnienia w nadchodzący weekend. Przygotowano mnóstwo atrakcji jak strefa dmuchanych zabawek, niezapomniane party w pianie czy zróżnicowane animacje dla najmłodszych.

Niesamowite świętowanie urodzin mini-zoo w Dobroniance rozpoczyna się w weekend 8-9 lipca. Czas pełen atrakcji został zaplanowany na dwa dni. Pierwszego dnia, czyli w sobotę (8 lipca), festyn będzie trwać od godziny 10 aż do godziny 3 nad ranem kolejnego dnia. Natomiast drugi dzień – niedziela (9 lipca) – przewidziany jest na czas od godziny 10 do godziny 20.

Podczas tych dwóch dni, goście będą mieli okazję zwiedzić mini-zoo, bawić się na dmuchańcach oraz spotkać swoich ulubionych bohaterów z Psiego Patrolu i pokemonów. Dodatkowo, dostępny będzie beach bar oraz piana party o godzinach: 13.30, 16.30 i 22.30 w sobotę. Atrakcje pierwszego dnia zakończą się imprezą do białego rana z muzyką serwowaną przez DJ-a, która potrwa aż do godziny 3 nad ranem.

Jednak to jeszcze nie koniec. Od godziny 10 w niedzielę, mini-zoo będzie znowu otwarte dla zwiedzających. Tego dnia dojdą nowe atrakcje skierowane głównie dla dzieci takie jak: gry rodzinne wielkoformatowe, pokazy tworzenia baniek mydlanych oraz nauka chodzenia na szczudłach. Zabawa potrwa do godziny 20.

Wstęp do mini-zoo oraz strefy dmuchańców jest płatny i wynosi 25 zł od osoby. To niewielka cena za możliwość uczestnictwa w tak unikalnym wydarzeniu.