Specjalna oferta dla uczniów z czerwonym paskiem wywołuje dyskusje

Aquapark „Fala” w Łodzi ogłosił ofertę specjalną skierowaną do uczniów, którzy w ostatnim roku szkolnym otrzymali na świadectwie czerwony pasek. Jak poinformowano na oficjalnej stronie miasta na Facebooku, uczniowie z takim wyróżnieniem będą mogli wejść na teren obiektu w piątek za jedyne jedno złotówkę.

Jednakże promocja ta spotkała się z licznymi kontrowersjami wśród internautów. Jeden z użytkowników napisał: „Miałeś świadectwo z paskiem, to znaczy jesteś lepszy i wchodzisz za bezcen. Ty, nie miałeś świadectwa z paskiem, to jesteś gorszy i musisz zapłacić dużo więcej. Okropnie tak robić!”

Warto przypomnieć, że łódzki aquapark „Fala” to jeden z największych tego typu obiektów w kraju. Wewnątrz znajdują się aż cztery baseny, w tym jeden sportowy połączony z basenem rekreacyjnym i rwącą rzeką, a także basen wyposażony w łóżka do masażu wodnego, gejzery, bicze wodne, basen z falą i jacuzzi. Na terenie aquaparku jest również miejsce przeznaczone dla najmłodszych. Plac zabaw dla dzieci oferuje atrakcje takie jak Statek Piracki, Muszla, Ośmiornica oraz różnorodne zabawki. Ponadto, zarówno dzieci, jak i dorośli mogą korzystać z wielu zjeżdżalni dostępnych na miejscu.