Nowa kawiarnia Coffe to Go na dworcu Łódź Fabryczna

Tygodniem temu, na stacji kolejowej Łódź Fabryczna, rozpoczęła działalność pierwsza kawiarnia marki Coffe to Go. Do tej pory oferta gastronomiczna dla podróżnych na stacji ograniczała się jedynie do tak zwanych wysp oraz automatów z napojami i przekąskami.

Wewnątrz nowo otwartego lokalu Coffe to Go na antresoli przeszklonego budynku dworca, od 6 czerwca, pasażerowie mają możliwość skorzystania z wygodnych miejsc siedzących przy kilku stolikach i delektowania się smaczniejszymi propozycjami niż te dostępne w automatach. Lokal oferuje swoim gościom przyjemną atmosferę oraz szeroki wybór zarówno gorących napojów, jak i przekąsek.

Menu kawiarni Coffe to Go obejmuje różnorodne propozycje, począwszy od klasycznej kawy espresso za 10,50 zł, poprzez cappuccino w zakresie cenowym od 15,50 do 17,50 zł, a także herbatę za 11 zł. Dodatkowo klienci mają możliwość spróbowania pysznych ciast i muffinek w cenie od 10 do 11 zł za sztukę. Asortyment przekąsek obejmuje również smakowite kanapki w cenach od 11 do 16 zł, których ostateczna cena zależy od rodzaju użytego pieczywa oraz składników.