XXIV Ogólnopolska Impreza Artystyczna „Dzień Reymonta” zbliża się wielkimi krokami

W nadchodzącą sobotę, 17 czerwca, odbędzie się wyjątkowe wydarzenie kulturalne łączące Łódź i Lipce Reymontowskie. Podróżnicy zafascynowani twórczością i atmosferą dzieł Władysława Stanisława Reymonta spotkają się podczas XXIV Ogólnopolskiej Imprezy Artystycznej „Dzień Reymonta”.

Od ponad dwóch dekad Dzień Reymonta stał się integralną częścią regionalnego kalendarza artystycznego województwa. To wydarzenie charakteryzuje się dwiema różnorodnymi lokalizacjami, odmienną atmosferą oraz mnóstwem pozytywnej energii, która łączy mieszkańców Łodzi i Lipiec Reymontowskich.

Marek Sałek, wójt gminy Lipce Reymontowskie, serdecznie zaprasza wszystkich na to wyjątkowe wydarzenie. W ramach Dnia Reymonta organizatorzy starają się pokazać gościom to, co najlepsze w ich gminie. Przygotowano szereg atrakcji dla każdego, niezależnie od wieku czy zainteresowań. Wyjątkowy klimat tego wydarzenia łączy artystyczny happening z radosną zabawą ludową. Niewątpliwie każdy, kto odwiedzi Lipce Reymontowskie w nadchodzącą sobotę, będzie zadowolony ze swojego wyboru.