Najlepsze hotele w Łodzi — Nasze top 3

Łódź to nie tylko piękne i niezwykłe miasto, ale również centrum funkcjonowania wielu biznesów. Stworzyło to potrzebę powstania solidnej bazy noclegowej na najwyższym poziomie. Oto nasz subiektywny ranking najlepszych i najbardziej luksusowych hoteli w Łodzi. Zapraszamy do lektury.
 

DoubleTree by Hilton

 
DoubleTree by Hilton to zdecydowanie jedno z najbardziej luksusowych miejsc na mapie Łodzi. Hotel jest częścią światowej marki DoubleTree o nienagannej renomie.
 
Hotel zlokalizowany jest w niegdysiejszej Wytwórni Filmów Fabularnych, która liczy sobie aż 44 metry. Do dyspozycji gości oddano 200 ekskluzywnych, w pełni zaopatrzonych pokoi.
 
Wystrój wnętrz utrzymany jest w klimacie filmowym, nawiązującym do historii Łódzkiej kinematografii. Hotel jest częstym miejscem organizacji spotkań biznesowych, konferencji oraz różnego rodzaju wydarzeń kulturalnych.
 

Vienna House Andel’s

 
Vienna House Andel’s to kolejny z Łódzkich hoteli, który mieści się w budynku historycznym. Na terenie przędzalni Izraela Poznańskiego z początku XX wieku urządzono przestronny i niebanalny hotel, który ma do dyspozycji 277 pokoi oraz 16 sal konferencyjnych.
 
Hotel znajduje się w idealnej lokalizacji, a jego stylistyka robi ogromne wrażenie. Na jego terenie znajdziemy komfortową strefę relaksu. Na ostatnim piętrze mieści się oszklony basen z widokiem na Łódź
sauna sucha i ziołowo-parowa, taras słoneczny i pokój relaksu, sale do treningu siłowego i cardio ze światłem dziennym, a na terenie organizowane są również zajęcia sportowe.
 

Hotel Stare Kino Łódź

Hotel Stare Kino powstał we współpracy z najwybitniejszymi projektantami i architektami. Oferuje 50 unikalnych pokoi, których wystrój został zainspirowany najlepszymi hitami kinowymi polski.
Hotel umiejscowiony jest w budynku pierwszego kina na ziemiach polskich, otworzonego przez braci Władysław i Antoni Krzemińskich
 
Do dyspozycji gości pozostaje kameralna sala kinowa, która codziennie oferuje inne pokazy.