Na Bałutach zatrzymany mężczyzna z narkotykami. Grozi mu 3 lata więzienia

W Łodzi, funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji, dokonali aresztowania 42-letniego mężczyzny. Podczas przeszukania jego mieszkania, znaleźli narkotyki. Za te przestępstwa grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności – informację podała we wtorek rzecznik prasowy łódzkiej komendy miejskiej, asp. Kamila Sowińska.

Policjanci, którzy są specjalistami w dziedzinie zwalczania przestępczości narkotykowej, otrzymali poufne dane, iż w jednym z lokali na terenie dzielnicy Bałuty mogą znajdować się substancje odurzające – takie informacje przekazała rzeczniczka.

Gdy policjanci przybyli na miejsce, otworzyła im matka podejrzanego, który w tym czasie znajdował się w miejscu pracy. Funkcjonariusze wyjaśnili starszej kobiecie powód swojej obecności. Kobieta pokazała im pokoje, które zajmuje jej syn. W wyniku przeszukania pomieszczeń udało się odnaleźć blisko 40 gramów marihuany i 20 gramów grzybów o działaniu halucynogennym. Sowińska podała, że mężczyzna ukrył narkotyki w swoim pokoju.