Julita Piasecka kończy swoją siatkarską karierę w drużynie Z ŁKS Commercecon Łódź

Siatkarka Julita Piasecka zdecydowała się na zakończenie swojego angażu w Łódzkim Klubie Sportowym Commercecon. W trakcie swojego pobytu w drużynie z al. Unii, zdobyła dwa cenne medale mistrzostw krajowych, w tym jeden złoty – najwyższe osiągnięcie w tej dyscyplinie. Jej umiejętności i doświadczenie nabyte jako zawodniczka Łódzkich Wiewiór, zaowocowały powołaniem do narodowej reprezentacji Polski.

Po zakończeniu sezonu siatkarskiego, Piasecka udała się na treningi zgrupowania reprezentacji, gdzie miała okazję wystąpić podczas pierwszego turnieju Siatkarskiej Ligi Narodów.

Piasecka podpisała kontrakt z ŁKS Commercecon Łódź w lutym 2020 roku. Wtedy jeszcze jako juniorka, dla niej priorytetem było ukończenie nauki w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Szczyrku. Przez kolejne półtora roku równolegle zajmowała się edukacją i grą na poziomie I ligi w barwach SMS PZPS Szczyrk. Następnie dołączyła do młodzieżowej drużyny ŁKS Siatkówka Żeńska. W maju 2021 roku, Julita Piasecka oficjalnie zaprezentowana została jako zawodniczka pierwszego zespołu ŁKS Commercecon Łódź. W sumie, podczas trzyletniego występowania dla Łódzkich Wiewiór zdobyła brązowy i złoty medal mistrzostw Polski.