Wielkimi krokami zbliża się Fashion Week w łódzkiej Manufakturze

Już niebawem, w dniach 15-16 października, w łódzkim centrum handlowym Manufaktura odbędzie się kolejna już edycja Fashion Week. To już 16 raz kiedy będziemy mieli możliwość podziwiania pokazów mody i wzięcia udziału w spotkaniach ze specjalistami do spraw beauty. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „natural beauty” i w dużej mierze będzie poświęcona zagadnieniom ciałopozytywności i akceptacji różnorodności.

Junior Fashion Week

Cale wydarzenie rozpocznie się w piątek 15. października. Pierwszy dzień w całości będzie poświęcony modzie dziecięcej. Pokazy mody, w których udział wezmą dzieci wybrane w castingach, poprowadzi Ania Siemińska. To znana animatorka z Krainy Gagatka, która od jakiegoś czasu publikuje filmy z propozycjami zabaw dla dzieci. Dzięki tym filmom zyskała ogromne grono odbiorców z uwagą śledzących jej profile w social mediach. Junior Fashion Week to nie tylko pokazy mody ale również pokazy taneczne. W trakcie wydarzenia będziemy mogli zobaczyć najmłodszych tancerzy ze szkoły tańca Egurrola Dance Studio. W ramach pokazów dzieci zaprezentują choreografie w różnych stylach tanecznych. To jednak nie koniec atrakcji pierwszego dnia Fashion Week. Zaraz po pokazach tanecznych będziemy mogli podziwiać zmagania dzieci w Kids Talent Show. Najmłodsi uczestnicy zaprezentują w nim swoje największe pasje i talenty, które zostaną ocenione przez profesjonalne jury, w którym zasiądzie między innymi Agustin Egurrola.

Pokazy mody i wydarzenia towarzyszące

Drugi dzień Fashion Week będzie poświęcony modzie dla dorosłych. Całe wydarzenie poprowadzi Krzysztof Ibisz. Widzowie będą mogli zobaczyć między innymi pokazy mody codziennej i sportowej. Oprócz tych pokazów, zaprezentują się również najbardziej ekskluzywne marki posiadające swoje butiki w Manufakturze. Poza pokazami mody, 16 października zobaczymy pokaz fryzjerski w wykonaniu Wojciecha Zielińskiego, a także występ zespołu The Chance. Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą popularna TikTokerka KameleMona i influencerka oraz youtuberka Ola Nowak. W ramach spotkań z nimi odbędą się warsztaty z tworzenia ubrań i dodatków DIY, a także prelekcje dotyczące sposobów radzenia sobie z hejtem.

Noc zakupów, loty balonem i inne atrakcje

16. października o godzinie 19.00 ruszą Nocne Zakupy. To okazja, która zawsze przyciąga do Manufaktury mnóstwo zainteresowanych osób. Nocne Zakupy wiążą się z dużymi rabatami, nawet do 50 procent. Każda z osób, która tego dnia zrobi zakupy za minimum 100 zł będzie mogła wziąć udział w konkursie. Organizatorzy przewidzieli wspaniałe nagrody, więc jest o co walczyć. W puli nagród znajdują się bony na zakupy o wartości od 50 do 400 zł. Główna nagroda to lot balonem dla dwóch osób. Dodatkowo, każdy kto pokaże paragon z zakupów na minimum 100 zł, będzie miał możliwość wzniesienia się balonem ponad rynek Manufaktury. Atrakcja, z której będzie można podziwiać panoramę miasta będzie czynna w sobotę od godziny 18 do 21.