Scorpions zachwycają fanów na Atlas Arenie w Łodzi

Od sześciu dekad niezmiennie istniejący na scenie muzycznej zespół Scorpions dał występ na łódzkim obiekcie, Atlas Arenie, gdzie publiczność mogła usłyszeć ich najsłynniejsze utwory. Dnia 10 czerwca, to właśnie tam zgromadzili się wierni fani rocka, którzy mieli okazję uczestniczyć w sobotnim koncercie tej legendarniej grupy z Niemiec, będącej ikoną gitarowych brzmień.

W składzie Scorpions od dwóch dekad występuje także Polak, Paweł Mąciwoda, rodowity Krakowianin. Wraz z nim na scenie łódzkiej Atlas Areny pojawili się inni członkowie zespołu: Klaus Meine, Rudolf Schenker, Matthias Jaabs i Mikkey Dee.

Fanów Scorpions z całego kraju przyciągnął ten wyjątkowy koncert do Atlas Areny. Wyposażeni w koszulki zespołu, flagi oraz niewyczerpane pokłady dobrego humoru, zgromadzili się w naszym mieście, aby przeżyć niezapomniane chwile podczas występu tych legend rocka. Ciekawostką jest fakt, że naszej redakcji udało się również porozmawiać z Evą, która przybyła z Chorwacji specjalnie, aby uczestniczyć w tym wydarzeniu!