Zyskaj wiedzę i wpływaj na uczciwość wyborów – Akademia Demokracji startuje 18 czerwca w Łodzi

 Fundacja Niezależne Media zaprasza do udziału w Akademii Demokracji, innowacyjnym projekcie szkoleniowym, który ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej oraz umocnienie standardów demokratycznych w Polsce. Projekt, dofinansowany z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, oferuje intensywne seminaria, skierowane do osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych podczas nadchodzących wyborów parlamentarnych w 2023 roku.

 Akademia Demokracji składa się z zespołu doświadczonych prawników i praktyków związanych z wyborami, co pozwala oferować wnikliwe seminaria skierowane do osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych podczas nadchodzących wyborów parlamentarnych.

Osoby, które ukończą kurs Akademii Demokracji, zostaną wyposażone w kompendia wiedzy zawierające praktyczne wskazówki, w jaki sposób czuwać nad procesem wyborczym i jak reagować na jego zakłócanie. Osoby, które ukończą kurs Akademii Demokracji, zostaną wyposażone w kompendia wiedzy zawierające praktyczne wskazówki, w jaki sposób czuwać nad procesem wyborczym i jak reagować na jego zakłócanie – mówi Wioletta Bielecka, ekspert Akademii Demokracji.

Szkolenie odbędzie się już 18 czerwca w Łodzi. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, zainteresowane osoby mogą zgłaszać chęć udziału poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza, dostępnego na stronie internetowej www.akademia-demokracji.pl.

Akademia Demokracji

Projekt Akademii Demokracji został dofinansowany z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej oraz umocnienie standardów demokratycznych w Polsce. Szkolenia organizowane są przez Fundację Niezależne Media i skierowane są do osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych podczas nadchodzących wyborów parlamentarnych w 2023 roku.

Infolinia: tel. 222 57 20 50
www.akademia-demokracji.pl

e-mail: [email protected]