Off Piotrkowska otwiera się na Seniorów

OFF Piotrkowska to miejsce, które kojarzy się głównie z przestrzenią dla młodych łodzian. W najbliższym czasie ma się to zmienić. A wszystko ściśle związane jest z otwarciem Domu Dziennego Pobytu dla seniorów, przy ulicy Sienkiewicza 79. Odbywać się tam będą warsztaty i zajęcia skierowane do starszych mieszkańców naszego miasta. Z podobną ofertą dla Seniorów startuje również popularny OFF, który mieści się przy ulicy Piotrkowskiej 139/141.

Warsztaty kulinarne Book&Cook

OFF Piotrkowska przygotowała dla Seniorów bardzo ciekawą ofertę oraz wiele atrakcji. Część z nich ruszyła już pełną parą. Przykładowo 9. września w studiu Book&Cook odbyły się pierwsze warsztaty kulinarne. Ich uczestnicy mieli możliwość poprawienia swoich umiejętności oraz nauczenia się zupełnie nowych rzeczy. W warsztatowym menu znalazły się zupa krem i ravioli. Kolejne spotkanie w Book&Cook odbędzie się jeszcze we wrześniu (28. września) i najprawdopodobniej będą to warsztaty cykliczne, jeśli tylko nie zabraknie chętnych. Zainteresowanie pierwszym spotkaniem było naprawdę duże.

Metamorfozy

Każdy, niezależnie od płci czy wieku pragnie dobrze wyglądać. Jednak czasami brakuje pomysłu w co się ubrać, żeby dobrze wyglądać. Nie każdy wie jaka fryzura będzie mu pasować. A kobiety bardzo często zastanawiają się w jakim makijażu będą wyglądać najlepiej. Z myślą o każdym kto chce zmienić coś w swoim wyglądzie, OFF Piotrkowska przygotowała Metamorfozy. Każdy Senior będzie mógł skorzystać z porady stylistów i projektantów. Wszystko po to aby czuć się w swojej skórze jak najlepiej, niezależnie od wieku.

Potańcówki dla Seniorów i inne atrakcje

Warsztaty kulinarne to nie jedyne atrakcje czekające na Seniorów. Każdy chętny będzie mógł wziąć udział w potańcówkach! Organizatorzy gwarantują doskonałą zabawę przy starannie wyselekcjonowanej muzyce. Potańcówki będą odbywać się w lokalu Spółdzielnia, najbliższa 21. września o godzinie 17. Wstęp na potańcówki jest bezpłatny. 5. października łódzkich Seniorów czeka kolejna atrakcja. Restauracja Len i Bawełna zaprasza na degustację win, na której każdy uczestnik będzie mógł spróbować wyśmienitych trunków z całego świata. OFF Piotrkowska ma w planach przeprowadzać również spotkania autorskie z pisarzami i innymi popularnymi twórcami. Oferta skierowana do Seniorów ma być interesująca i zróżnicowana, tak aby każdy znalazł w niej coś dla siebie.