Luksusowy wypoczynek w otoczeniu natury? Połączenie glamour z campingiem w Kaskada Glamping

Pośród wielu, którzy pragną spędzić swój czas wolny w harmonii z przyrodą, nie rezygnując jednak z komfortu jakim jest wygodne łóżko czy prywatna łazienka, znalazło się miejsce spełniające te wymagania. Chodzi o Kaskada Glamping – obiekt łączący luksusowe namioty z możliwością kontaktu ze zwierzętami takimi jak konie, psy a nawet…wielbłąd. Ten niebanalny ośrodek znajduje się pod adresem Strykowska 299 i jest jedynym tego typu miejscem w Łodzi.

Twórcami tego wyjątkowego projektu są Patryk Cyrankowski oraz Katarzyna Zielińska. Prywatność gości jest dla nich priorytetem, dlatego cały teren jest ogrodzony i niezależnie od pory dnia czy nocy, bezpośrednio na terenie obiektu nie poruszają się osoby nieupoważnione. Dzięki temu goście mogą cieszyć się pełnym poczuciem bezpieczeństwa podczas swojego pobytu.

W ofercie Kaskada Glamping znajduje się cztery namioty do glampingu – połączenia traditionalnego campingu z odrobiną glamour. Jak zapewnia Pani Katarzyna, każdego dnia na terenie obiektu przebywa od 3 do 4 kamperów. Choć miejsce by pomieściło więcej osób, dla właścicieli liczy się przede wszystkim komfort i prywatność gości.

Podczas naszej rozmowy Pan Patryk oprowadzał po kompleksie i prezentował dostępne udogodnienia dla gości. Każdy z namiotów posiada swoje własne jacuzzi oraz grill gazowy. Dodatkowo, na życzenie gości możliwe jest zorganizowanie masażu, podczas którego mogą oni samodzielnie wybrać preferowany olejek, muzykę czy herbatę.

W środku każdego z namiotów znajdują się wygodne łóżka i prywatne prysznice. Na okres zimowy namioty zostały wyposażone w kominki, co umożliwia komfortowy odpoczynek także w chłodniejsze dni. Obiekt posiada również strefę relaksu z plażą i jeziorkiem oraz plac zabaw dla najmłodszych.