Łódzkie Monopolis zmieniło się w Śnieżną Krainę!

Od początku grudnia w łódzkim Monopolis możemy poczuć magiczny klimat. To wyjątkowe miejsce zmieniło się w Śnieżną Krainę. Do końca stycznia w Monopolis rządzić będzie Królowa Monobella. Jednak przepiękne, magiczne dekoracje i możliwość zrobienia sobie zdjęcia z Królową to nie jedyne atrakcje, które czekają na wszystkich odwiedzających. W Monopolis będzie działo się znacznie więcej!

Śnieżna Kraina w Monopolis

3 grudnia w Monopolis zagościł magiczny klimat. Wszystko za sprawą Śnieżnej Krainy, którą włada Królowa Monobella. Całe centrum zostało ozdobione kolorowymi światełkami. Przestrzeń pomiędzy restauracjami również zyskała wiele kolorowych i świecących ozdób. Jednak główną atrakcją jest właśnie przestrzeń Śnieżnej Krainy. W pierwszy piątek grudnia o godzinie 18 odbyła się tam oficjalna koronacja Królowej Monobelli. To właśnie ona przejęła władzę w Monopolis aż do końca stycznia przyszłego roku. Przed koronacją oficjalnie włączono magiczną iluminację w centrum. Śnieżną Krainę udekorowano w niesamowity sposób. Cała sceneria przypomina górską krainę. Znajdziemy tam renifery, niedźwiedzie polarne i majestatyczny zamek królowej.  Każdy odwiedzający Monopolis w weekendy ma możliwość zrobienia sobie zdjęcia z Monobellą i otrzymania wydrukowanej fotografii w specjalnej ramce. Koszt tej atrakcji to 35 złotych. Zdjęcia wykonywane są w każdy weekend w godzinach 16-22. A oczywiście po odwiedzeniu Śnieżnej Krainy zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty gastronomicznej i odwiedzenia jednej z wielu restauracji znajdujących się na ternie Monopolis.

Wydarzenia towarzyszące

Jednak Śnieżna Kraina i możliwość zrobienia sobie zdjęcia z Monobellą to nie jedyne atrakcje, które czekają na odwiedzających Monopolis. Do końca grudnia zaplanowano szereg wydarzeń towarzyszących. W pierwszy weekend grudnia, na przykład odbył się tutaj koncert Katarzyny Łaskiej. Najmłodsi kojarzą ją z bajek dla dzieci. Katarzyna Łaska na co dzień zajmuje się dubbingiem i śpiewaniem bajkowych piosenek. To właśnie ona wykonuje hit znany wszystkim z „Krainy Lodu”, przebój „Mam tę moc”. Tę i wiele innych piosenek mogły usłyszeć osoby, które 4 grudnia brały udział w koncercie. A jakie atrakcje czekają na nas w najbliższych dniach? Na przykład w weekend poprzedzający Święta Bożego Narodzenia w Monopolis odbędzie się koncert Dziecięcego Chóru Miasta Łodzi. Na koncercie będziemy mogli usłyszeć najpiękniejsze, polskie kolędy w wykonaniu niezwykle utalentowanych dzieci. To idealny sposób na wprawienie się w magiczny, świąteczny nastrój.