Łódź gospodarzem DevConf – konferencji dla programistów i deweloperów w październiku 2024

Deweloperzy i programiści z całego świata będą mieli okazję spotkać się podczas konferencji DevConf, która odbędzie się w Łodzi. Wydarzenie to, zaplanowane na dni od 16 do 18 października 2024 roku, odbędzie się w łódzkiej Hali Expo, znajdującej się przy al. Politechniki 4. Informacje z organizacji przekazują, że bilety na to wydarzenie są nadal dostępne.

Równocześnie warto zauważyć, że Łódź, miasto prężnie inwestujące w rozwój sektora IT, pełni funkcję strategicznego partnera wydarzenia. Jest to dowód na to, że miasto aktywnie wspiera inicjatywy mające na celu promowanie tej dynamicznie rozwijającej się branży.

Organizacja DevConf podzieliła konferencję na dwie główne części. Pierwszy dzień, czyli 16 października, będzie dniem warsztatów przeznaczonym dla uczestników. Natomiast kolejne dwa dni poświęcone będą na konferencję, podczas której uczestnicy będą mieli możliwość wysłuchania prelekcji kilkunastu doświadczonych deweloperów z różnych zakątków świata.

Organizatorzy DevConf, jak sami o sobie mówią, stawiają na ludzi i ich pomysły, które są najważniejsze podczas całego wydarzenia. Ich celem jest stworzenie platformy do wymiany wiedzy, doświadczeń i inspiracji wśród uczestników konferencji.