ŁKS CoolPack Łódź triumfuje w trzeciej kolejce ligi drugoligowej

Łódzki zespół koszykówki, ŁKS CoolPack, odzyskał swoją formę po dojmującej przegranej z zespołem AZS UMK Transbruk Toruń. W ostatniej rywalizacji trzeciej serii meczów drugoligowych, która odbyła się w Zatoce Sportu, odnieśli zasłużone zwycięstwo nad PKK 99 Pabianice z wynikiem 102:46. Dla drużyny gospodarzy ten mecz oznaczał osiągnięcie pierwszego wyniku powyżej setki punktów w sezonie 2023/2024.

Na początku spotkania drużyna dowodzona przez Jarosława Krysiewicza miała jedynie niewielką przewagę – trzy punkty więcej od przeciwników. Jednak w następnych fazach meczu zawodnicy ŁKS CoolPack pokazali swoją dominację. W trzech następnych kwartach zdecydowanie przewyższyli rywali, zdobywając imponujące zwycięstwo. Pozwoliło im to awansować na czwarte miejsce w tabeli grupy A II ligi. Trzy najlepsze drużyny w tej grupie mają po sześć punktów, natomiast pięć pozostałych zespołów ma o jeden punkt mniej.

W czwartej kolejce ŁKS CoolPack zmierzy się z PGE Spójnią II Stargard. Spotkanie odbędzie się na Zachodnim Pomorzu, dokładnie w niedzielę, 8 października o godzinie 18:30.