Klub Frame zaprasza na bilard i turnieje

Szukając rozrywki w letnie wieczory, warto wstąpić do klubu Frame, który jest jednym z największych tego typu klubów w Polsce. W środku do dyspozycji jest wiele stołów, a sam klub jest gospodarzem wielu turniejów. Można tam napić się piwa i innych alkoholi w niewygórowanych cenach, a także zorganizować imprezę okolicznościową.
 

Bilard i pyszne trunki

 
W tym ogromnym klubie na pewno spędzimy świetnie czas. Lokal ma powierzchnię 1000 metrów kwadratowych i aż 29 stołów do gry w bilard. Poza nimi znajdują się tu piłkarzyki, stół do ping-ponga oraz automaty do darta.
 
Klub na łódzkim rynku działa nieprzerwanie od 2007 roku i jest niekwestionowanym liderem w tym mieście. Posiada licencję klubu PZBil, która pozwala mu na organizowanie licznych turniejów i wydarzeń sportowych.
 
Poza standardowymi wieczorami, w klubie można zorganizować wieczory kawalerskie i panieńskie, urodziny czy imprezy firmowe. Może tam przebywać ponad 150 osób. Na pewno dla nikogo nie zabraknie miejsca.
 

Turnieje organizowane w klubie

 
W klubie organizowane sa turnieje. Są to zarówno wydarzenia amatorskie takie jak Mistrzostwa Polski Amatorów oraz bardziej profesjonalne na przykład The Best of The East.
W tym sezonie przygoda turniejowa jeszcze się nie rozpoczęła, ale powoli można już przygotowywać się do gry. Okres turniejowy rozpocznie się w październiku. Warto wtedy obserwować stronę kluby Frame oraz innych klubów bilardowych. Oczywiście, jeżeli interesuje nas udział w wydarzeniu. Udział zwykle jest płatny, jednak nie są to standardowo zbyt wysokie kwoty.
 
Lokal zaprasza w swoje progi wszystkich miłośników bilarda i tych, którzy dopiero chcą nauczyć się podstaw tej gry. Lokal zapewni wyjątkowy klimat i bardzo dobry wybór alkoholi. Miejsce oferuje dość przystępne ceny, wiec nie nadwyręży zbytnio naszego portfela.
 
Wraz z lokalem serdecznie zachęcamy do zgłębiania tajników gry w bilard i rozpoczęcia nowej sportowej przygody.