Hiszpański reprezentant Ivan Alvarez triumfuje w konkursie Mister Supranational 2023

Hiszpan Ivan Alvarez zdobył prestiżowy tytuł Mistera Supranational 2023, zostając uznany za najprzystojniejszego mężczyznę na świecie. W rywalizacji, która miała miejsce w sobotę w Nowym Sączu, uczestniczyło 35 finalistów z różnych zakątków globu. Niestety, dla polskiego reprezentanta – Daniela Tracza, nie były to udane zawody, gdyż nie udało mu się dostać do elitarnego grona dziesięciu najlepszych.

Podczas weekendu Nowy Sącz stał się gospodarzem ważnego wydarzenia – Festiwalu Piękna 2023. W ramach tego wydarzenia odbył się konkurs Mister Supranational, który przyciągnął uwagę międzynarodowej publiczności. Scena finałowej gali konkursowej znajdowała się w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego i mogliśmy ją oglądać na żywo 15 lipca. Całość poprowadzili Jo Ann Strauss oraz Martin Fitch.

Zmagania o tytuł najprzystojniejszego człowieka na ziemi podjęło 35 finalistów. Polskę reprezentował Daniel Tracz, który swoją karierę modela rozpoczął po udziale w popularnym programie telewizyjnym „Top Model”. Oprócz konkursantów, na scenie pojawiły się również postacie znane z przemysłu muzycznego: Daria Marx, Twocolors, Monika Lewczuk oraz Effy i Mattia Rosiński, którzy wystąpili razem z zespołem Bemy.

Finałową galę konkursową stacja Polsat zaplanowała do emisji w sobotę, 22 lipca o godzinie 20.