Dzisiejszy finał Miss Polonia 2023 w Zakopanem – spośród dwudziestu kandydatek, trzy pochodzą z Łódzkiego

W dniu dzisiejszym, piątek 30 czerwca 2023 roku, na terenie Zakopanego odbędzie się fascynujące wydarzenie – finał konkursu Miss Polonia. Dwa tuziny kandydatek, w tym trzy reprezentujące region łódzki, będą rywalizować o tytuł najbardziej atrakcyjnej Polki. W bieżącym roku, ten prestiżowy konkurs piękności ma dodatkowo lokalne podłoże.

Zaszczytne miejsce, w którym odbywa się finalny etap Miss Polonia 2023, to luksusowy obiekt spa – Nosalowy Dwór Resort & Spa, położony w malowniczym Zakopanem. Zgodnie z planem, transmisja na żywo z tego emocjonującego wydarzenia jest przewidziana na godzinę 20:10 i będzie dostępna dla wszystkich widzów TVP2.

Zapraszamy do obejrzenia tego ekscytującego widowiska, podczas którego dowiemy się, która z dwudziestu uczestniczek zostanie okrzyknięta Najpiękniejszą Polką. Na uroczystej gali finalistki zaprezentują kreacje projektantów mody oraz renomowanych marek. Organizatorzy zadbali również o muzyczną oprawę – wystąpią znane osobistości sceny muzycznej jak Doda, Dominik Dudek i grupa Komodo. Całe wydarzenie poprowadzą Izabella Krzan, Krystyna Sokołowska, Aleksander Sikora i Mateusz Szymkowiak – zachęcamy do śledzenia dalszych losów konkursu Miss Polonia.