Decydujący mecz rugby sezonu dla KS Budowlani Wizja Med Łódź z Pogonią Siedlce na lokalnym boisku

Rugbiści z drużyny KS Budowlani Wizja Med Łódź w najbliższą sobotę o godzinie 13 stawią czoła drużynie Pogoni Siedlce na swoim domowym boisku przy ulicy Górniczej w Łodzi. To zmagania będą ostatnie dla naszej grupy rugbistów w obecnym sezonie. Następnie będzie miała miejsce pauza, a finałowy mecz przewidziano przeciwko Budo 2011 Aleksandrów, które jednak wycofało się z rozgrywek. Z pewnością, ekipa z ulicy Górniczej zdobędzie punkty walkowerem.

Wobec tego, każdy kibic powinien skorzystać z okazji i zasiąść na trybunach, aby śledzić ostatnie starcia sezonu z udziałem rugbistów KS Budowlani Wizja Med. Organizacja spotkań jest doskonale zaplanowana, a widzom pomaga w pełnym zrozumieniu meczu niezawodny komentarz Mikołaja Madeja, który towarzyszy im bez przerwy.

Podczas pierwszej rundy ekstraligi we wrześniu ubiegłego roku łódzka drużyna poniosła porażkę z Pogonią Siedlce, przegrywając 0:71, ale jak wielokrotnie podkreślaliśmy – teraz są zupełnie odmienną ekipą. Wykazali się większą siłą i mimo, że nie zawsze udaje im się zwyciężyć, to mecze przy Górniczej są niezwykle emocjonujące. Świadectwem tego jest poprzedni mecz KS Budowlani Wizja Med Łódź kontra Juvenia Kraków, który zakończył się wynikiem 23:42. Tak liczne punkty zdobywane przez rugbistów obu drużyn, sumujące się do 65, są rzadkością na polskich stadionach. Jednakże w Łodzi takie widowiska stają się możliwe.