Zwiedzaj Łódź tak, jak chcesz!

Łódź kojarzy się powszechnie z przemysłem filmowym, ale i włókienniczym. Mieści się tu jednak cały szereg instytucji kultury, które odpowiadają za artystyczny profil tego miasta. Zwiedzając Łódź, warto skupić się także na śladach jej bogatej historii. Najważniejsze miejsca można zwiedzić w nawet podczas weekendowej wycieczki – jeśli nie jesteś zmotoryzowany, ale chcesz zobaczyć tu naj najwięcej, wynajmij samochód na miejscu!

Jaki samochód można wynająć w Łodzi?

W stolicy województwa łódzkiego działa kilku operatorów, którzy udostępniają pojazdy w ramach carsharingu. To system tzw. wspólnego użytkowania aut, który coraz bardziej zyskuje na popularności w polskich miastach. Najchętniej wybieraną opcją są samochody na kilometry. Łódź staje się dzięki temu zdecydowanie bardziej dostępna niż na piechotę czy autobusem.

Poza tym carsharing przewiduje także wypożyczenie auta w systemie minutowym, godzinowym czy dobowym.

Auto na kilometry w Łodzi. Dlaczego warto?

Przy usłudze wynajmu samochodu licz się nie tylko koszty, ale także komfort i bezpieczeństwo klienta. W Łodzi warunku wynajmu są naprawdę elastyczne, a przy tym każdy model samochodu posiada polisę ubezpieczeniową.

W przypadku wynajmu samochodu na kilometry w Łodzi, użytkownik płaci za realnie przejechaną odległość według z góry ustalonego cennika. Nie musi przy tym martwić się o ubezpieczenie czy serwis auta. Nasza flota jest utrzymywana w doskonałym stanie technicznym, ale jeżeli podczas wynajmu dojdzie do nagłej awarii, klient może liczyć na pełne wsparcie z naszej strony i samochód zastępczy – wyjaśnia pracownik Panek CS w Łodzi.

Co ważne, jeżeli potrzebujesz większego poczucia bezpieczeństwa, możesz wykupić dodatkową, rozszerzoną ochronę na czas wynajmu. Ten koszt trzeba niestety już pokryć z własnej kieszeni, ale spektrum nieprzewidzianych zdarzeń, w których operator udzieli ci wsparcia również się poszerza. Warto pamiętać o tym, żeby przed wyruszeniem w trasę zarezerwowanym autem, ogólnie sprawdzić jego stan techniczny i działanie podstawowych elementów. Jeśli zauważysz usterki, od razu powinieneś zgłosić to operatorowi.