Związek Adrianny Jasiaczek i Michała Tyszki z „Rolnika szuka żony” przemienił się w małżeństwo

Adrianna Jasiaczek, pochodząca z Łodzi, oraz Michał Tyszka zostali małżeństwem w sakramencie ślubu, ponad rok po tym, jak spotkali się na planie popularnego programu telewizyjnego „Rolnik szuka żony”. Związek, który rozkwitł w trakcie realizacji programu, zaowocował romantyczną ceremonią zaślubin. Obecność uczuć między nimi była oczywista dla wszystkich już od początku.

Ceremonia ślubna Adrianny i Michała miała miejsce na Podlasiu, w urokliwej świątyni pod wezwaniem św. Anny, położonej w malowniczej miejscowości Rutki-Kossaki. Do kościoła zgromadziło się na uroczystość aż dwieście osób, które chciały wspólnie celebrować ten wyjątkowy czas. Młodzi małżonkowie prezentowali się niezwykle uroczo, co nie umknęło uwagi obecnych gości. Po skończonych zaślubinach, para nowożeńców udała się na przyjęcie weselne w tradycyjnej karecie.

Cała ta romantyczna historia rozpoczęła się od jednego listu… Pragniemy Wam życzyć, Adrianno i Michale, by każdy Wasz dzień był przepełniony szczęściem, radością i promiennymi uśmiechami. Aby każda następna chwila była lepsza od poprzedniej i aby tych chwil było bez liku! Sto lat dla Was! – to są serdeczne życzenia od całego zespołu programu „Rolnik szuka żony”, skierowane do Adrianny Jasiaczek i Michała Tyszki. Ich miłość, która narodziła się i rozkwitła w trakcie kręcenia dziesiątej edycji programu „Rolnik szuka żony”, teraz stała się oficjalnym związkiem małżeńskim.