Żegnamy młodego piłkarza, Michała Chądzyńskiego, zmarłego w wieku 22 lat

Dotarły do nas smutne wiadomości o śmierci młodego sportowca. Odszedł od nas Michał Chądzyński, zaledwie dwudziestodwuletni piłkarz, który reprezentował barwy IV-ligowego klubu Start Brzezina. To właśnie ten zespół miał przyjemność cieszyć się jego grą ostatniego sezonu, po tym jak awansował do czwartej ligi.

Historia Michała z futbolem rozpoczęła się jednak znacznie wcześniej, w łódzkim Widzewie. To tam spędził swoje najwcześniejsze lata jako piłkarz i stawiał pierwsze kroki na drodze do kariery sportowej. Później, jego talent został również doceniony przez Zjednoczone Stryków.

Ciężko jest nam przekazać słowa trenera Startu, Przemysława Gibały, który z ogromnym smutkiem informuje o stracie młodego zawodnika: „Odszedł od nas Michał – były zawodnik naszego klubu od poprzedniego sezonu. Niestety, ze względu na problemy zdrowotne nie mógł występować na boisku po awansie do czwartej ligi”. Wiadomość o śmierci Michała wstrząsnęła wszystkimi członkami klubu. Jak na razie nie mamy jeszcze informacji kiedy i gdzie odbędzie się pochówek.