Utrudnienia na drogach w województwie łódzkim 7 czerwca 2023 r.

W dniu 7.06.2023 r. na niektórych drogach w województwie łódzkim występują utrudnienia związane z robotami drogowymi, które warto uwzględnić podczas planowania podróży, aby uniknąć korków i dłuższych tras. Zakłócenia w ruchu dotyczą przede wszystkim drogi numer 42 na odcinku Kolonia Lisowice – Draby (84. kilometr), gdzie prowadzone są prace budowy chodnika przez około 0,8 km tego odcinka.

W związku z tymi pracami, wprowadzone zostały pewne ograniczenia dla kierowców. Na całym remontowanym odcinku obowiązuje zakaz zatrzymywania się oraz ograniczenie prędkości do 50 km/h. Dodatkowo, na tym fragmencie jezdni występuje zwężenie, co może powodować opóźnienia i spowalniać ruch pojazdów.

Prace drogowe mają potrwać do dnia 9 grudnia 2023 roku, do godziny 14:00. Warto więc pamiętać o tych utrudnieniach i ewentualnie poszukać alternatywnych tras czy też dostosować prędkość do panujących na drodze warunków. Tego dnia, 7 czerwca 2023 roku, warto zwrócić szczególną uwagę na wspomniane utrudnienia w ruchu drogowym w województwie łódzkim i być gotowym na ewentualne opóźnienia czy konieczność zmiany trasy podróży.