Tragiczna wiadomość: Ksiądz Maciej Piskorski z Łodzi niespodziewanie zmarł w wieku 42 lat

Ksiądz Maciej Piskorski, wikariusz parafii pod wezwaniem Najświętszego Serca Jezusowego w Łodzi, niespodziewanie odszedł z tego świata. Wydarzenie to miało miejsce w niedzielę, 18 lutego, a informacje o nim podała archidiecezja łódzka. Zmarły duchowny liczył zaledwie 42 lata. Wielu mieszkańców Łodzi, szczególnie parafian, jest głęboko poruszonych tą nagłą stratą, co można zauważyć po licznych komentarzach wyrażających żal i smutek pod postami informującymi o tej tragicznej wiadomości.

Ks. Maciej Piskorski, pochodzący z Łodzi, pełnił funkcję wikariusza w parafii Najświętszego Serca Jezusowego na Retkini. Jego niespodziewana śmierć nastąpiła 18 lutego. Wiadomości o tym smutnym wydarzeniu podały różne źródła, w tym „Niedziela Łódzka”, archidiecezja łódzka oraz sama parafia, w której służył zmarły ksiądz.

Informację o odejściu księdza Macieja Piskorskiego przekazała parafia Najświętszego Serca Jezusowego w Łodzi na Retkini. – Dziś, w wieku 42 lat i będąc w 17 roku pełnienia posługi kapłańskiej, do Pana odszedł śp. ks. Maciej Piskorski, wikariusz naszej parafii – podano na oficjalnym profilu parafii na Facebooku. Wszystkich zaniepokojonych informacją o śmierci księdza Macieja zapewniają, że wszelkie dane dotyczące uroczystości pogrzebowych zostaną podane w odpowiednim czasie.