Podsumowanie sezonu w klubie Do Sopotu: Kuba & Neitan, BEAT, Lizard i inni na dwudniowym muzycznym maratonie

W najbliższy weekend dojdzie do zakończenia tegorocznego sezonu imprezowego w klubie Do Sopotu. Zarówno w piątek, jak i sobotę mieszkańcy Łodzi będą mieli możliwość bawić się pod gwiazdami na dziedzińcu kamienicy przy Piotrkowskiej 84. Uczestnicy poprzedniego weekendu doskonale wiedzą, jak dobrze można się tam bawić.

Piątkowy wieczór, 29 września, będzie ostatnią okazją dla łodzian do zabawy w tym sezonie w klubie Do Sopotu. Na scenie wystąpią: Kuba & Neitan, BEAT, Lizard. To zapowiada się na noc pełną energii, rytmicznej muzyki, tanecznych uniesień i nostalgicznych wspomnień. Organizatorzy z niecierpliwością czekają na ten wyjątkowy wieczór, który nazwano „Closing the Chapter”. Start imprezy zaplanowany jest na godzinę 22.

Następny dzień, sobotę 30 września, organizatorzy poświęcili na specjalne wydarzenie zatytułowane „Last Dance at Five-Year’s End”. Jest to jedno z ostatnich wydarzeń w historii klubu Do Sopotu, które będzie podsumowaniem niezwykle udanego sezonu. Sobotnie spotkanie rozpocznie się o godzinie 22:00 na ulicy Piotrkowskiej 84 i stanowi okazję do wspólnego uczczenia tych niezapomnianych lat. Na muzyczną ucztę zaproszeni zostali utalentowani artyści: Mazz & Skorup, a także grupa Pink Stage – ID. Organizatorzy gorąco zachęcają wszystkich do wzięcia udziału w tym wyjątkowym pożegnalnym evencie.