Najlepsze włoskie knajpy w Łodzi

Łódź nie zawiedzie miłośników włoskiej kuchni. Zjesz tu specjały, które spokojnie mógłby być sprzedawane w słonecznej Italii. Zobacz gdzie zjeść najlepsze dania tej ciekawej, lekkiej kuchni. A artykule pokazujemy jedne z lepszych restauracji w Łodzi
 

Tutti Santi – pizza, która została nagrodzona

 
Tutti Santi to naprawdę sprawdzona pizzeria, której partnerem jest włoski mistrz pizzy. Nie raz pokazał on swój kunszt, wygrywając liczne konkursy i zdobywając wyróżnienia. Pizza serwowana w lokalu jest w pełni przez niego zaakceptowana. Czyni to ją jedną z najlepszych pizza włoskich w Polsce.
 
Dzięki tej restauracji nie musisz ruszać się z miasta, aby posmakować legendarnego smaku Włoch. To pozycja obowiązkowa dla każdego amatora wypiekanego placka.
 

Osteria Tari Bari

 
Osteria Tari Bari łączy to, co we włoskiej kuchni najlepsze. Pyszne jedzenie, doskonałe wino i wesołe towarzystwo. Włosi jako naród bardzo towarzyski bardzo cenią tę wartość. Takie podejście do jedzenia restauracja przeniosła na Łódzki grunt. Tu nie ma miejsca na pospiech.
 
Specjalnością zakładu sa owoce morza, jednak zjemy tutaj o wiele bardziej zróżnicowane dania. Sympatyczna i profesjonalna obsługa chętnie pomoże nam wybrać najlepsze smaki i dopasować do nich odpowiednie trunki. To miejsce jest wyjątkowe i naprawdę bardzo włoskie.
 

Ristorante MARE E MONTI

 
Magiczna Ristorante MARE E MONTI oferuje prawdziwą kuchnię włoską cechująca się bogactwem smaków i eleganckim podaniem. W lokalu znajdziemy różnorodne przysmaki. Możemy zdecydować sie na pizze lub na owoce morza. Będzie przepyszna oliwa i wino. Wszystko, aby zaspokoić nawet najbardziej wymagające kubki smakowe.
W restauracji panuje wyjątkowa śródziemnomorska atmosfera, która wprawia w doskonały nastrój i zachęca do biesiadowania. Nie ma tutaj mowy o bolączkach dnia codziennego. W lokalu mamy spokojnie ucztować i cieszyć się towarzystwem rodziny i przyjaciół, zupełnie jak prawdziwi Włosi.