Miss Polski 2023 – Dwie przedstawicielki Łódzkiego walczą o koronę

Coraz bliżej mamy finał konkursu Miss Polski 2023, który odbędzie się w lipcu. Wkrótce poznamy, która z 16 zdolnych finalistek zdobędzie tytuł najpiękniejszej Polki oraz prestiżową koronę. W gronie kandydatek zaistniały dwie reprezentantki województwa łódzkiego – Kamila Pacholak z Ruśca pod Bełchatowem i Milena Terka ze Sieradza.

Gala finałowa Miss Polski 2023 będzie miała miejsce 16 lipca w Nowym Sączu. Na scenie zaprezentuje się 32 uczestniczek z 16 województw Polski, w tym wspomniane wcześniej Kamila Pacholak i Milena Terka.

Kamila Pacholak – piękno i przedsiębiorczość

Kamila Pacholak, urodzona w Wieluniu, mieszka w Ruścu pod Bełchatowem. Jest wykształconą kosmetologką, prowadzi własny gabinet @cosmethy w Bełchatowie. Ponadto, kontynuuje edukację na studiach magisterskich w Łodzi, na Wyższej Szkole Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu.

Dla Kamili Pacholak, uczestnictwo w konkursie Miss Polski to nie tylko okazja do spełnienia marzeń, ale również szansa na zdobycie nowych umiejętności oraz nawiązanie znajomości z inspirującymi osobami. Z wielką dumą będzie reprezentować województwo łódzkie w prestiżowym konkursie piękności.