Konwencja partii Prawo i Sprawiedliwość w Makowie pod Skierniewicami – prezentacja kandydatów na różne stanowiska

Podczas konwencji partii Prawo i Sprawiedliwość w Makowie pod Skierniewicami, przedstawiono kandydatów ubiegających się o miejsca w radzie powiatu ziemskiego skierniewickiego. Na tym samym wydarzeniu ujawniono także personalia osób, które mają zasilić sejmik województwa łódzkiego. Kandydaci reprezentują okręg numer 5, który obejmuje Rawę Mazowiecką, Opoczno, Skierniewice, Brzeziny oraz Tomaszów Mazowiecki.

Poseł Paweł Sałek z Prawa i Sprawiedliwości podkreśla unikalność swojej partii pod względem skompletowania pełnych list kandydatów do rady miasta. Odznacza to Prawo i Sprawiedliwość na tle innych ogólnopolskich komitetów wyborczych. Zdaniem posła Sałka, lista jest niezwykle ambitna, a jej skład wypełniają społecznicy aktywnie zaangażowani w życie miasta i samorządu skierniewickiego.

Posłowie PiS są dumni z faktu, że jako jedyny ogólnopolski komitet wyborczy, wystawili pełną obsadę kandydatów na prezydenta miasta Skierniewice, jak również kandydatów we wszystkich okręgach do Rady Miasta Skierniewice.

Prawo i Sprawiedliwość zdecydowało się na wybór historyka Piotra Paradowskiego na swojego reprezentanta w wyścigu o fotel prezydenta Skierniewic. Paradowski jest pracownikiem Muzeum Historycznego Skierniewic i posiada dużą wiedzę na temat historii miasta.