Karta Łodzianina – Nowy Punkt umożliwiający jej wyrobienie

Niedaleko sklepu IKEA w Porcie Łódź od teraz będzie można wyrobić kartę łodzianina. Fakt ten z radością powitali mieszkańcy południowej części miasta. Czy warto starać się o ten dokument?
 

Co daje karta łodzianina?

 
Kartę Łodzianina uruchomiono 1 marca br. jako podziękowanie dla płacących podatki w Łódź obywateli. Jest to nic innego jak system atrakcyjnych zniżek na kulturę, rozrywkę i usługi w mieście. Posiadacze mogą też liczyć na spore oszczędności podczas kupowania biletów na komunikację miejską. Rabaty mogą wynosić nawet 20 procent. Przygotowały je między innymi miejskie lodowiska, baseny, Aquapark Fala, EC 1 oraz Zoo. Ze zniżki skorzystamy także w wielu restauracjach i barach.
 
Oprócz tego przez całe wakacje trwa konkurs z wartościowymi nagrodami, które są wyjątkowo atrakcyjne. Aby zdobyć jedną z nagród, wystarczy zbierać punkty, korzystając z atrakcji i usług na terenie miasta. W zabawie bierze udział aż 200 miejsc, a to nie koniec.
 

Jak zdobyć kartę?

 
Do zdobycia karty nie potrzeba zbyt wielu formalności. Wystarczy wypełnić wniosek w jednym z 21 punktów obsługi, do których teraz dołączył Port Łódź. Papierowy wniosek można wypełnić w kilka minut. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą dowodów osobistych! Będą one niezbędne do potwierdzenia tożsamości.
Wydanie karty jest odpłatne, jednak tylko w wymiarze symbolicznym. Za wydanie karty zapłacimy jedynie złotówkę. Kartę mogą wyrobić także najmłodsi mieszkańcy Łodzi. Za nich wniosek wypełnią rodzice lub opiekunowie prawni.
 
Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową Karty Łodzianina.https://kartalodzianina.pl/ Znajdziesz tam wszelkie informacje, adresy punktów obsługi oraz dowiesz się o najnowszych sklepach biorących udział w akcji. Nie przegap tej wyjątkowej okazji i załóż swoją kartę już dzisiaj.