Kamil Stoch i firma Atlas obchodzą 600-lecie Łodzi

Firma Atlas, mająca swoje korzenie w Łodzi, przejawia swoją troskę o miejską społeczność poprzez zaangażowanie się w świętowanie 600-lecia miasta. Kamil Stoch, niewątpliwy gwiazdor tego wydarzenia, oraz niezliczone atrakcje dedykowane dzieciom zaoferowane przez firmę stanowią istotną część planowanych uroczystości. Firma Atlas, będąc integralną częścią łódzkiego krajobrazu, chce uczcić to ważne jubileuszowe wydarzenie.

30 lipca oraz 6 sierpnia na skrzyżowaniu ulicy Piotrkowskiej firma Atlas zaprasza do swojego specjalnie przygotowanego stoiska ze strefą sportową. Będzie ono otwarte dla odwiedzających od 10 rano do 6 wieczorem. Młodzi goście będą mieli okazję do zabawy z postaciami bociana i Łodzi – bohaterów gier i zabaw. Możliwe będzie także kreatywne spędzenie czasu przy kolorowankach, zmywalnych tatuażach czy łamigłówkach. Dodatkowo, nad zabawą będzie czuwało koło fortuny, które obiecuje różnorodne nagrody.

W ramach dodatkowych atrakcji, w namiocie odbędą się konkursy umożliwiające zdobycie firmowych gadżetów. Goście będą mieli okazję „wyłowić” bociana lub skorzystać z niecodziennej fotobudki o kącie widzenia 360 stopni. Na ulicach Łodzi będzie krążyć bocian – maskotka firmy Atlas, gotowa do pozowania do zdjęć z przechodniami. To wszystko stanowi elementy składowe świętowania 600-lecia miasta przez firmę Atlas.