Czy Hanna Zdanowska ma szanse wygrać wybory w 1 turze?

Hanna Zdanowska rządzi Łodzią od 2010 roku. W 2018 roku wygrała wybory w pierwszej turze z imponującym wynikiem 70,4%. Czy w 2024 roku uda jej się powtórzyć ten sukces?

Sondaże dają Zdanowskiej sporą przewagę nad konkurentami

Najnowsze sondaże wskazują, że na kandydatkę Koalicji Obywatelskiej chce głosować 43,2% zdecydowanych wyborców. Na drugim miejscu plasuje się Agnieszka Wojciechowska-van Heukelom z PiS z poparciem 18,4%. Dalsze miejsca zajmują Ewa Szymanowska (Trzecia Droga), Janusz Wdzięczak, Klaudia Domagała i Jan Waliszewski.

Zdanowska ma silny elektorat. Popiera ją przede wszystkim starsze pokolenie, osoby z wyższym wykształceniem i mieszkańcy śródmieścia. Doceniają oni jej dokonania w takich dziedzinach jak rewitalizacja centrum miasta, rozwój infrastruktury i transportu publicznego.

Należy jednak pamiętać, że Zdanowska ma też swoich przeciwników. Krytykują oni m.in. jej styl zarządzania miastem, zadłużenie Łodzi i brak rozwiązań dla problemów takich jak smog i zanieczyszczenia oraz doskwierające mieszkańcom korki.

Nowi kandydaci mogą odebrać Zdanowskiej część głosów. Agnieszka Wojciechowska-van Heukelom to doświadczona polityk, która może liczyć na poparcie PiS-u i zdobywa mocny elektorat.

Szukasz sprawdzonego sposobu na obstawianie wyników w Łodzi? Wejdź na stronę: bukmacher Betfan.

Nietypowe wybory w Łodzi

Zdecydowanie można stwierdzić, że Hanna Zdanowska nie będzie miała łatwej przeprawy. Walka o fotel prezydenta Łodzi będzie zacięta. Są to wyjątkowe wybory nie tylko dla Łodzi, ale i w skali całej Polski, ponieważ na urząd prezydenta miasta kandydują aż cztery kobiety i jedynie dwóch mężczyzn. W pozostałych miastach proporcje płci są zdecydowanie odwrotne.

Wybory w Łodzi są wyjątkowo emocjonujące dla wielu osób interesujących się polityką.

Jeśli chcesz obstawiać, który z kandydujących wygra wybory w Łodzi, sprawdź stronę: https://betfan.pl/lista-zakladow/rozrywka/polityka/lodz-wybory-prezydenta-2024/593546

Co będzie miało wpływ na wyniki wyborów?

Oprócz sondaży, na wynik wyborów mogą mieć wpływ inne czynniki. Najważniejszą rolę odegra frekwencja wyborcza. Jeżeli będzie ona niska, to Zdanowska może mieć większe szanse na wygraną w pierwszej turze.

Na ten moment specjaliści nie zajmują jednoznacznego stanowiska odnośnie wyników wyborów w Łodzi – jest to zdecydowanie mniej pewne niż np. w Białymstoku czy Warszawie. Z pewnością obstawianie zakładów w tym mieście jest bardzo emocjonujące.

Pamiętaj, że jeśli chcesz brać udział w grach hazardowych powinieneś zdobyć maksymalnie dużą wiedzę pozwalającą na wytypowanie odpowiedniego kandydata. Nigdy nie bierz udziału w zakładach w dziedzinie, w której nie masz rozeznania i nie obstawiaj więcej niż z góry ustalona przez Ciebie stawka, bezpieczna dla budżetu domowego. Obstawiając, najlepiej korzystać ze stron sprawdzonych, legalnie działających Bukmacherow, takich jak Betfan.