City Golf Łódź: Nadchodzi największe kryte centrum golfowe w Europie

Łódź ma zaszczyt być gospodarzem największego krytego centrum golfowego w Europie, które jest obecnie w fazie budowy. City Golf Łódź, zlokalizowane przy ulicy Elektronowej 4, nie tylko zapewni mieszkającym tam golfistom miejsce do doskonalenia swoich umiejętności zdobytych na greenach, ale także umożliwi początkującym rozpoczęcie swojej podróży w świecie tego elitarnego sportu.

Od marca, entuzjaści golfa mają możliwość trenowania w City Golf Łódź. Jednakże to dopiero otwarcie czwartej hali sprawi, że centrum to stanie się największym obiektem tego typu w Europie. Nowy teren jest trzecim etapem ekspansji projektu. Anna Czaporowska, menedżer City Golf Łódź mówi: „W marcu tego roku inauguracja naszej hali golfowej na cały rok uczyniła nas największym miejscem tego typu w Polsce. W czerwcu poszerzyliśmy naszą ofertę o strefę treningową do krótkich gier, która zawiera między innymi Putting Green z zaawansowaną technologią PuttView. Ta technologia pozwala na użycie rozszerzonej rzeczywistości w treningu golfowym. Teraz przyszedł czas na otwarcie największej i prawdopodobnie najbardziej spektakularnej części naszego centrum – hali z pełnowymiarowymi greenami, bunkrami i strefami z różnymi rodzajami trawy.”

Przestrzeń o imponującej powierzchni 1600 mkw., wraz z zaawansowaną infrastrukturą, umieści City Golf Łódź na szczycie listy obiektów tego typu w Europie.