Ceny biletów w Teatrze Powszechnym spadają na czas lata

W piątek, 16 czerwca, w Teatrze Powszechnym zainaugurowane zostanie wydarzenie pod nazwą „Lato w Teatrze”. Organizatorzy przygotowali dla widzów 45 różnorodnych przedstawień, na które będzie można nabyć bilety w atrakcyjnych cenach – nawet ponad dwukrotnie niższych niż przed okresem wakacyjnym.

Sezon teatralny zdominowany był przez powrót publiczności na sale teatralne po okresie pandemii. Zaangażowanie ze strony aktorów i twórców dopełniała liczna obecność widzów, co zaowocowało intensywnymi miesiącami pracy. Jednak, mimo zbliżającego się końca roku szkolnego i wakacji, ekipa Teatru Powszechnego nie zamierza odpoczywać. Planują kontynuować wystawianie spektakli aż do końca lipca, prezentując wiele tytułów na dwóch scenach.

Akcja „Lato w Teatrze” to odpowiedź na rekordowy sezon oraz sposób na podziękowanie publiczności za wsparcie i udział w życiu kulturalnym. Ewa Pilawska, dyrektorka Teatru Powszechnego w Łodzi, podkreśla, że współpraca z widzami nadaje teatrowi dodatkowego impetu do działania. Przez obniżenie cen biletów w okresie wakacyjnym, twórcy chcą umożliwić jeszcze większej liczbie osób korzystanie z kulturalnych atrakcji i celebrowanie wspólnego czasu spędzanego na aprecjacji sztuki teatralnej.