Absolutne burgerowe hity Łodzi

Głodnym i spragnionym turystom Łódź ma wiele do zaoferowania. Dzisiaj chcielibyśmy skupić się na prostych i szybkich burgerach, które nie muszą być jednak banalne. Zapraszamy Was na wycieczkę po najlepszych burgerowniach w mieście.
 

Szpulka

 
Restauracja Szpulka to miejsce, gdzie królują burgery, ale nie tylko. Zjesz tutaj dania typowe dla kuchni polskiej oraz zagranicznej. Podają tutaj tatara, ramen oraz krewetki. Mnogość smaków sprawi, że zakochasz się w tym miejscu.
 
Szerokie menu i miła obsługa już nie raz zostały docenione przez mieszkańców. Podczas zwiedzania zdecydowanie powinieneś odwiedzić to miejsce i dołączyć do grona zadowolonych klientów.
 

Zielona

 
Juz sama nazwa Zielona wskazuje na wyjątkowość tego miejsca. Restauracja jest burgerownią nietypową ze względu na to, że nie serwuje się tutaj mięsa. Przygotowywane burgery są wegetariańskie oraz wegańskie. N szczęście nie tracę przez to na smaku. Burgery są wprost wyśmienite.
Restauracja skupia się na wysokiej jakości jedzenia i przygotowywaniu go ze świeżych jak najmniej przetworzonych składników. Obiekt działa w pełni zgodnie z natura i właśnie takie wartości chce reprezentować. Koniecznie wpadnij na ten wyjątkowy posiłek, bez względu na to, czy jesz mięsa, czy też jesteś zagorzałym weganinem. Na pewno nie pożałujesz.
 

Mobilna GastroMachina

Działająca od 2014 roku Mobilna GastroMachina w swojej ofercie posiada wyjątkowe przysmaki. Ta utworzona przez trojkę przyjaciół i wujka restauracja opiera się na wielkiej pasji i zaangażowaniu. Oferowane burgery są stworzone z najlepszego mięsa oraz bardzo ciekawych składników.
Znajdziemy tutaj niezwykłe połączenia i smaki. Dobrym przykładem nieszablonowości tego miejsca jest połączenie słodkiego arbuza z lekko pikantnym i słony chorizo. Wszystko to zamknięte we wspaniałej, dobrze wypieczonej bułce. Temu przysmakowi nie da się oprzeć.