21-letni młodzieniec podejrzany o zamordowanie 70-letniej babci

Z przekazanych informacji wynika, że na osiedlu Widzew w Łodzi doszło do tragicznego wydarzenia. Jak podał rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łodzi, Krzysztof Kopania, w sobotnie popołudnie policja zatrzymała 21-letniego mężczyznę podejrzanego o zamordowanie swojej babci, 70-letniej kobiety.

Na skutek alarmującej sytuacji na łódzkim osiedlu Widzew, służby policyjne interweniowały i zatrzymały 21-letniego mężczyznę. To właśnie on jest podejrzany o dokonanie zabójstwa swojej babci – takie informacje przekazał Kopania.

Rzecznik prasowy prokuratury szczegółowo opisał stan ofiary. Wskazał, że u 70-letniej kobiety lekarze stwierdzili poważne obrażenia głowy oraz głęboką ranę ciętą szyi. Policję zaalarmowały dźwięki awantury dochodzące z miejsca zdarzenia, co skutkowało zatrzymaniem nietrzeźwego 21-latka.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez prokuraturę, zatrzymany młodzieniec nie miał wcześniej na swoim koncie żadnych kar. W niedzielę ma zostać przesłuchany – poinformował prokurator.