Teatr Pinokio w nowym miejscu

To jest nowe, unikalne miejsce na mapie Łodzi stworzone dla dzieci i młodzieży. Możemy zobaczyć efekty rewitalizacji historycznej fabryki i zobaczyć, co ma do zaoferowania dla rodzin w ten weekend, 1-2 kwietnia.

Nowa lokalizacja

Teatr Pinokio znalazł swoje miejsce w Wigencji, jednym z największych przedsięwzięć w programie rewitalizacji. Remont historycznej fabryki obok strefy OFF Piotrkowska kosztował ponad 40 milionów złotych i objął absolutnie wszystko: od starego budynku od fundamentów po dach, przedłużenie nowej części oraz zaaranżowanie zielonej alei z placem zabaw dookoła. Efekt jest niesamowity. W samym centrum Łodzi stworzono centrum dla dzieci i młodzieży.

Co ciekawe w teatrze w najbliższym czasie?

Przede wszystkim nową siedzibę Teatru Pinokio, który będzie tam mieć dwie sceny. Spacer rozpocznie się o 10:00 w sobotę i niedzielę. Kolejne grupy będą odwiedzać najciekawsze miejsca i teatralne zakamarki fabryki. Odwiedzający znajdą również fotobudkę, wystawę lalek teatralnych i członków obsługi Pinokia, którzy na nich czekają. 2 kwietnia o godzinie 12:00 widzowie zobaczą jedno z najciekawszych przedstawień teatralnych dla starszych dzieci – „My Shadow is Pink”. To historia o chłopcu, który jest jedynym w całym świecie baśniowym, który ma różowy cień i jest po prostu inny.